Zakończenie roku szkolnego

Kolejny rok szkolny za nami. 24 czerwca był dla uczniów ostatnim dniem w roku szkolnym 2021/2022. Tradycyjnie zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się o godzinie 9:00 przed wejściem do szkoły.  Wszystkich zgromadzonych przywitała dyrektor szkoły Bożena Krzyżanowska, która dokonała podsumowania całorocznej pracy. Był to nie tylko kolejny rok edukacji w cieniu pandemii COVID-19, ale również czas wojny, kiedy szkoła przyjęła uczniów z Ukrainy.  Podczas spotkania głos zabrała także Elżbieta Sobolewska Aleksiejuk – przewodnicząca Rady Rodziców. Podkreślała, jak ważny dla uczniów był powrót do szkoły i nauka stacjonarna. Pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i życzyła wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się do klas na ostatnie przed wakacjami spotkania z wychowawcami.