Zaczytana szkoła - prezentacja klasy III B

18 października klasa 3B wraz z wychowawczynią p. Justyną Owczarską zaprezentowała książki, które polecają do przeczytania. Prezentację rozpoczęła scenka z książki ,,Ojciec chrzestny". Musimy przyznać, że nasi humaniści to świetni aktorzy! Następnie prowadząca spotkanie Emilia Komoń przedstawiła krótko książkę, z której scena została zaczerpnięta. Wychowawczyni klasy IIIB zachęcała do przeczytania książki "Dziewczyny wojenne", przedstawiającą losy 11 Polek w czasach II wojny światowej. Miłym i zaskakującym akcentem było podarowanie do biblioteki szkolnej, przez organizatorów spotkania, książki pt. ,,Nie umieraj do jutra". Był to prezent z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i miła pamiątka, która na zawsze zostanie w szkole.
Jeszcze raz polecamy prezentowane książki: ,,Ojciec chrzestny" Mario Puzo, „Dziewczyny wojenne" , „Dziewczyny z powstania" Anna Herbich