Wizyta w DPS w Siemiatyczach

W dniu 12 grudnia uczniowie klasy II B udali się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej w Siemiatyczach. Podczas wizyty wręczyli wszystkim mieszkańcom świąteczne upominki oraz materiały papiernicze do pracowni plastycznej, których zakup był możliwy dzięki dobroczynnej zbiórce którą przeprowadzili w dniach 1-2 grudnia. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak na codzień mieszkają i jak spędzają czas pensjonariusze DPS. Podczas spotkania panowała atmosfera pełna sympatii i życzliwości, której towarzyszyły uściski i krótkie rozmowy z mieszkańcami. Wdzięczność i radość w oczach tych ludzi wywołana obecnością uczniów znaczyła więcej niż setki słów, a dla naszej młodzieży była to również cenna życiowa lekcja pokory i człowieczeństwa, która na długo pozostanie w ich pamięci. Na koniec Pan dyrektor DPS w Siemiatyczach podziękował Naszym uczniom za pamięć i chęć niesienia pomocy i wręczył im kartkę ze świątecznymi życzeniami, którą przekazano na ręce Pani dyrektor LO w Siemiatyczach.W tym miejscu z całego serca dziękujemy wszystkim którzy okazali wsparcie w naszej świątecznej akcji oraz tym dzięki którym to spotkanie było możliwe. Klasa IIB wraz z wychowawczynią Alicją Smoktunowicz.