Bal karnawałowy

W poniedziałek 13 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Zabawę, z motywem przewodnim: „styl amerykański” przygotowali i przeprowadzili uczniowie klasy 1D wraz z wychowawczynią Hanną Nielipińską. Prowadzącymi bal byli: Julia Gruszkowska oraz Mateusz Kuźmik.

Uczniowie wszystkich klas LO i 1 klasy Szkoły Branżowej bawili się w strojach nawiązujących do stylu amerykańskiego.
W trakcie balu zorganizowana była cukierenka karnawałowa. Pieniądze ze sprzedaży słodkości zostały przekazane w całości na Stowarzyszenia „Dzielni i waleczni”, która objęła opieką dzieci leczone na Oddziale Onkologii i Hematologii w Białymstoku. Dziękujemy Wszystkim, którzy się do tej zbiórki przyczynili.
Dobrej zabawie, w rytmie amerykańskich przebojów, towarzyszył konkurs na najlepsze przebranie, test wiedzy o USA oraz wybór Króla i Królowej Balu.
Wszyscy uczestnicy zabawy mogli w ten radosny wieczór wpisać się do Księgi Pamiątkowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom sprawującym opiekę podczas balu za poświęcony czas i wyrozumiałość.

Dziękujemy również naszym rodzicom za wsparcie podczas organizacji balu.

Uczniowie klasy 1 D