TŁUSTY CZWARTEK

16 lutego 2023 r. w Tłusty Czwartek młodzież z klasy III C sprzedawała pączki, które zostały upieczone w szkolnej kuchni. W ich wykonanie włączyli się nauczyciele i pracownicy szkoły, którzy przez całe środowe popołudnie i wieczór przygotowali mnóstwo pączków. Jak się okazało w czwartek, ilość ta była niewystarczająca na możliwości kupujących.

Wszystkie pączki zostały sprzedane, byli tacy, którym ich zabrakło. Kupujący mówili, ze były to „prawdziwe” domowe pączki i dlatego cieszyły się takim powodzeniem. Wspólne wypiekanie pączków to tradycja sięgająca roku 2008. W tym roku w odpowiedzi na prośby zgłaszane przez uczniów pieniądze pozyskane z dystrybucji pączków będą przeznaczone na utworzenie w szkole stref relaksu.