accessible

Odkrywamy uroki Małopolski: wycieczka klas 1D i 3C

Wycieczka klas 1D i 3C w dniach od 29 maja do 1 czerwca br do Zakopanego, Krakowa i Energylandii była niezapomnianym połączeniem kultury, przygody i rozrywki. Uczniowie mieli okazję odkryć piękno najwyższych gór w Polse, zwiedzić najważniejsze zabytki Krakowa, przejść się po słynnych Krupówkach w Zakopanem i doświadczyć ekscytujących atrakcji w Energylandii.

 

 

Piesza wędrówka do Morskiego Oka była niezwykłym doświadczeniem, nagrodzonym przepięknym widokiem jeziora i szczytów Tatr. Wjazd wyciągiem krzesełkowym liczacym 1619 metrów z Kościeliska na Butorowy Wierch to jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń, które mogliśmy przeżyć w polskich górach.

Zwiedzanie Krakowa, włączając Wawel, Stary Rynek i Kościół Mariacki, pozwoliło zobaczyć piękno i poczuć atmosferę tego królewskiego miasta. Relaks w Termach Chochołowskich dodatkowo urozmaicił program wycieczki. Ta pełna przygód i fascynująca podróż po Małopolsce zostanie na długo w pamięci uczniów. Opiekunowie wycieczki pan Wojciech Zieleniewski i pan Krzysztof Jermakowicz