accessible

XVI Edycja Konkursu Plastycznego im. Stefana Feista „Siemiatycze różnorodne”

Tegoroczna, XVI edycja konkursu plastycznego im. Stefana Fejsta „Siemiatycze różnorodne” już za nami. Dnia 23 listopada 2023 r. odbył się wernisaż i wystawa prac plastycznych oraz odczytanie werdyktu i rozdanie nagród. Do konkursu wpłynęło 162 prac, które jury rozpatrywało w 3 kategoriach wiekowych. Wzięło w nim udział ośmioro uczniów i uczennic naszej szkoły w kategorii 15-18 lat. Są to: Aleksandra Dekarz (III C), Justyna Kurzelewska (III C), Sonia Korol (III B), Gabriela Arasimowicz (I A), Patrycja Czarkowska (IA), Emil Andrzejczuk (I D), Hlafira Atamenenko (I B) i Krzysztof Jóźwiak (I C).

W kategorii wiekowej 15-18 lat przyznano dwie nagrody główne. Otrzymały je ex aequo uczennice naszej szkoły Justyna Kurzelewska i Aleksandra Dekarz. Podziwiajmy wspaniałe prace naszych uczennic! Opiekun artystyczny: Małgorzata Mioduszewska-Scaduto

<PRACE>