accessible

Budujemy nowoczesną infrastrukturę sportową

Już niedługo nasza szkoła będzie mogła pochwalić się nową infrastrukturą sportową, która znacząco podniesie jakość zajęć wychowania fizycznego oraz stworzy nie tylko doskonałe warunki do organizacji różnorodnych wydarzeń sportowych, ale również okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. Właśnie trwa budowa nowoczesnego kompleksu sportowego mającego zawierać boiska do koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki, tenisa ziemnego, bieżni prostej i okrężnej, siłowni zewnętrznej oraz strefy street workoutu.

 

Dodatkowo, nowe boiska zostaną wyposażone w nowoczesne sztuczne oświetlenie. Wykonawcą obiektu na zlecenie powiatu siemiatyckiego jest spółka „Eversport” z Warszawy. Na tak dużą modernizację związaną z przyszkolną infrastrukturą sportową siemiatyckie liceum czekało od wielu dziesięcioleci. To kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym uczniom lepszego rozwoju fizycznego poprzez wspieranie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego.