accessible

DZIEŃ OTWARTY

20 marca 2024 roku przywitaliśmy grupę ósmoklasistów z różnych szkół powiatu siemiatyckiego wraz z ich opiekunami. Wydarzenie rozpoczęliśmy od nagród dla uczestników VII Konkursu Nauk Przyrodniczych, a następnie przenieśliśmy się do części artystycznej, przygotowanej przez klasę II D pod okiem pani Hanny Nielipińskiej.

Podczas Dnia Otwartego nie zabrakło prezentacji stoisk klas pierwszych liceum oraz szkoły branżowej, gdzie można było zgłębić profile klasowe oraz stoisko "Zdrowy styl życia". Ponadto, mieliśmy okazję zapoznać się z działalnością naszych partnerów, takich jak Hotel Kresowiak i firma Oerlemans Foods oraz Wojskowego Centrum Rekrutacji z Bielska Podlaskiego. To nie tylko dzień pełen atrakcji, ale także świetna okazja do poznania naszych szkolnych działań pozalekcyjnych, takich jak wolontariat, WOŚP czy projekt "Czyste Powietrze". Oprócz tego, odwiedzający mieli okazję zobaczyć nasze sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne technologie, bibliotekę jako centrum multimedialne, muzeum szkolne oraz strefę relaksu dla uczniów. Nie mogło zabraknąć także prezentacji naszej strzelnicy pneumatycznej, która została wyposażona w nowoczesny sprzęt, zapewniający bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń strzeleckich. Nasza szkoła stawia na atmosferę wzajemnego szacunku, współpracy i wsparcia. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za spędzony czas z nami podczas Dnia Otwartego. Mamy nadzieję, że ta wizyta była dla Was inspirująca i pomocna w podjęciu decyzji o wyborze szkoły średniej. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności!