Warsztaty z podstaw przedsiębiorczości w firmie PRONAR

W środę 12 czerwca 2024 r., uczniowie klas trzecich pod opieką pani Hanny Nielipińskiej i pani Agnieszki Stypułkowskiej udali się na warsztaty z podstaw przedsiębiorczości do firmy Pronar. 💵 Po dotarciu na miejsce, przywitał trzecioklasistów p. Jacek Wakuluk oraz p. Agata Wasilczuk, którzy opowiedzieli uczniom o przedsiębiorstwie. Pani Agata opowiedziała uczniom o dziale kadr, a Pan Jacek oprowadził po firmie. Zwiedzanie rozpoczęło się w centrum wystawowym, gdzie dowiedzieliśmy się w czym się specjalizuje firma Pronar! 🚜Odwiedziliśmy również hale produkcyjne, gdzie widzieliśmy pracę lakierników, monterów czy spawaczy. 🛠️⚙️Na koniec zajęć zostaliśmy zaproszeni na obiad w nowoczesnej stołówce.🍴Cieszymy się, że mogliśmy mieć możliwość zwiedzenia tak dużego przedsiębiorstwa jakim jest Pronar!