Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca 2024 r. , odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Podczas uroczystości, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za cały rok ciężkiej pracy. Szczególne podziękowania skierowała do nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców za ich nieocenioną pomoc i wsparcie. Wyraziła swoje serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę oraz zaangażowanie w przygotowania do święta szkoły i Zjazdu Absolwentów. Następnie głos zabrała przedstawicielka Policji, która przypomniała o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji. W dalszej części, pani dyrektor przystąpiła do wręczenia świadectw oraz listów pochwalnych uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Na zakończenie, pani dyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych zasłużonego odpoczynku oraz radosnych chwil. Po zakończeniu oficjalnej części, wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, aby otrzymać świadectwa z rąk swoich wychowawców.