Wysokie wyniki matur w naszym liceum - Rozdanie Świadectw Dojrzałości

9 lipca 2024 r. odbyło się uroczyste rozdanie świadectw maturalnych w naszym liceum. Wydarzenie to było wyjątkowo radosne, ponieważ wyniki tegorocznych matur są wyśmienite. Z dumą możemy poinformować, że wielu naszych uczniów uzyskało wyniki na poziomie 100% z matematyki i języka angielskiego. To nie tylko dowód na ich ciężką pracę i zaangażowanie, ale również na wysoki poziom nauczania w naszej szkole. Takie osiągnięcia cieszą nas niezmiernie i motywują do dalszej pracy.

Choć wyniki są niezwykle imponujące, niestety jedna osoba nie zdała, a troje uczniów będzie miało szansę poprawić swoje wyniki w sierpniu. Wierzymy, że z pomocą nauczycieli oraz własnym zaangażowaniem, z sukcesem przejdą przez poprawki i dołączą do grona absolwentów.

Gratulujemy wszystkim maturzystom

i życzymy im powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej oraz w życiu osobistym.

Wierzymy, że dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, będą kontynuować swoje sukcesy i spełniać marzenia.