Sukcesy naszych uczniów na Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce!

22-osobowa grupa uczniów z naszego Liceum Ogólnokształcącego wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce, osiągając imponujące wyniki i udowadniając, że praca i zaangażowanie przynoszą wspaniałe rezultaty.

Najlepsze wyniki uzyskali:

• Miłosz Kowalczuk (klasa IVC) zdobył 1. miejsce w biegu na 400 m oraz na 1000 m.
  • Gabriela Kapela (klasa IIC) zajęła 1. miejsce w biegu na 400 m dziewcząt.
  • Szymon Gontarz (klasa IID) zdobył 1. miejsce w skoku w dal chłopców.
  • Sebastian Mroczkowski (klasa IIC) wywalczył 1. miejsce w rzucie oszczepem chłopców.
  • Michał Sywno (klasa IIB) zdobył 2. miejsce w biegu chłopców na 1000 m.
  • Aleksandra Dekarz (klasa IVC) zajęła 2. miejsce w skoku w dal dziewcząt.
  • Maja Markiewicz (klasa IIA) zdobyła 2. miejsce w rzucie oszczepem dziewcząt.
  • Gabriela Kapela (klasa IIC) wywalczyła również 3. miejsce w skoku w dal dziewcząt.
  • Sylwia Kalinowska (klasa IVC) zdobyła 3. miejsce w rzucie oszczepem dziewcząt.

Nasze szkolne sztafety również stanęły na podium! Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców, zajęły 2. miejsca w sztafetach 4x100 m.

Skład drużyn:

• Dziewczęta: Aleksandra Dekarz, Marcelina Kowalska, Julia Boduszek, Gabriela Kapela.
  • Chłopcy: Paweł Łuba, Mateusz Goniewicz, Dawid Borysiuk, Szymon Gontarz.
  • Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!
  • Opiekun: Iwona Hapanowicz-Charko