Studniówka 2020

11 stycznia, tegoroczni maturzyści z klas IIIA (wychowawczyni Małgorzata Sawczuk ), IIIB (wychowawczyni Justyna Owczarska) i IIIC (wychowawczyni: Ewa Magdalena Iwaniak) bawili się na studniówce w Hotelu Kresowiak w Siemiatyczach. Uczniom w tym wyjątkowym dniu towarzyszył starosta siemiatycki Jan Zalewski, dyrekcja szkoły – Bożena Krzyżanowska, Teresa Urbańska, Bożena Czerkas, nauczyciele, księża i rodzice. Bal tradycyjnie rozpoczął się polonezem. W tym roku tańczono przy utworze Adama Sztaby, pt. „Polonez 1918”. Potem młodzież zatańczyła walca (do muzyki z filmu „Noce i dnie”, którego zagrali: Łukasz Kraujutowicz – klawisze i Maria Zaremba – skrzypce) oraz mazura. Trzeci taniec był nawiązaniem do dawnych zimowych kuligów. Po części oficjalnej, w której tradycyjnie nie zabrakło podziękowań, życzeń i kwiatów, rozpoczęła się całonocna zabawa studniówkowa, która dzięki dobrej muzyce oraz niepowtarzalnej atmosferze na długo zostanie w pamięci jej uczestników. Zdjęcia i filmy: Marek Malinowski.  Filmy: POLONEZ, MAZUR, WALC.