Dzień Kobiet w ZPO

Dnia 6 marca 2020 roku wolontariusze naszego liceum z okazji Dnia Kobiet przygotowali szereg atrakcji dla swoich podopiecznych z ZPO.

Między innymi: 3 piosenki o kobietach "Małgośka" Maryli Rodowicz, "Ona jest ze snu" zespołu IRA oraz "Być kobietą" Alicji Majewskiej. Dla umilenia Dnia Kobiet kuracjusze otrzymali również drobne słodkie upominki. Ze względu na zakaz odwiedzin w szpitalu koncert w wykonaniu wolontariuszy został nagrany. W imieniu uczniów pani Iwona Hapanowicz - Charko złożyła życzenia naszym podopiecznym, wręczyła słodkie upominki oraz odtworzyła wcześniej nagrany uczniowski koncert.

Zaangażowani wolontariusze: Patrycja Mlonka, Julia Kryszczuk, Nikola Dudzicz, Hanna Dmitruk, Magdalena Daciuk, Aleksander Goblet, Krzysztof Stępkowski. Opiekunem wolontariuszy jest pani Iwona Hapanowicz - Charko.