Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 r. Był to z pewnością czas wyjątkowy i bardzo trudny. Niestety tradycyjne uroczyste zakończenie tego roku szkolnego nie było możliwe ze względu na obowiązujące przepisy i wytyczne MEN. Uczniowie odbierali świadectwa zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i według ustalonego harmonogramu. Jeszcze we wrześniu nikt nie mógł przypuszczać, że w czasie rozdawania świadectw wszyscy będziemy musieli mieć założone maseczki i nie będzie możliwy serdeczny uścisk dłoni. Rozpoczynając upragnione wakacje życzymy całej społeczności szkolnej przede wszystkim zdrowia. Tyle razy życzyliśmy wielu osobom przy różnych okazjach owego zdrowia ale dopiero teraz uczymy się głębokiego sensu tych słów. Życzymy również spokojnego, radosnego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!