Connected through sport - Połączeni sportem

W dniach 3-8 sierpnia 2020r. uczniowie z LO i Branżowej Szkoły I stopnia w Siemiatyczach wraz z opiekunem Wojciechem Zieleniewskim wzięli udział w projekcie edukacyjnym Erasmus + "Connected through sport - common future of youth from Europe" w Murzasichle niedaleko Zakopanego.

Odbyli warsztaty edukacyjne wraz z litewską grupą młodzieży, szlifując swój poziom języka angielskiego. Zmierzyli się z wieloma zadaniami wyznaczonymi przez organizatorów, m.in. planowanie, nagrywanie i montowanie filmów. W ramach rekreacji uczestniczyli w grze miejskiej oraz wyprawie nad Czarny Staw Gąsienicowy. Przygotowali również ,,Polish night" - Polski wieczór, podczas którego przedstawili Siemiatycze oraz pobliski region.