accessible

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2020r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego.

IMG 1

Uroczystość zaszczycił swą obecnością Starosta Powiatu Siemiatyckiego, Pan Jan Zalewski, który podziękował nauczycielom za pracę, zwłaszcza w tym trudnym okresie. Wręczył również nagrody Starosty Powiatu Siemiatyckiego, Pani Dyrektor Bożenie Krzyżanowskiej i Pani Elżbiecie Sielickiej.

IMG 2

Najważniejszym elementem akademii było ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej rodziny. Składając uroczyste ślubowanie, zobowiązali się do godnego reprezentowania szkoły.

IMG 3

Święto Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją do złożenia podziękowań. Zgodnie z tradycją Pani Dyrektor Bożena Krzyżanowska wręczyła nagrody nauczycielom.

IMG 4

Podziękowania i życzenia przekazali również rodzice i uczniowie.

IMG 5

Akademię uświetnił występ szkolnego chóru pod kierownictwem Pana Łukasza Kraujutowicza.

IMG 6

Akademię przygotowali uczniowie klasy II G z wychowawczynią Panią Barbarą Łubą.