accessible

WYRÓŻNIENIE DLA MARTYNY KOSK W KONKURSIE PLASTYCZNYM

We wtorek 13 października 2020 r. Martyna Kosk, uczennica klasy 2C, odebrała dyplom i nagrodę za zdobycie wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” - Białystok 2020, zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Jury doceniło Martynę za oryginalne podejście do tematu i precyzję wykonanego rysunku. Brawo Martyna!

 

Z naszej szkoły w konkursie wzięli  udział następujący uczniowie: z klasy 2A Katarzyna Arcimowicz, Wiktoria Koc; z klasy 2B Zuzanna Okuniewska, Karolina Leszczyńska; z klasy 2C Piotr Jakimiuk, Bartosz Krajewski, Paulina Łopaciuk, Gabriela Oksztol, Piotr Śnieżko: z klasy 2D Karol Koc, Milena Kosińska, Julia Krasowska, Filip Radziszewski, Karol Trojanowicz, Klaudia Tylus.

A oto wybrane prace uczniów naszej szkoły.