Stypendystka Marszałka Województwa Podlaskiego

milena

Milena Kosińska uczennica klasy II D naszego liceum już po raz trzeci otrzymała stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego dla uczniów uzdolnionych artystycznie. Milena jest tancerką ZPiT Małe Podlasie, laureatką licznych konkursów plastycznych, literackich, literacko-plastycznych (międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich, gminnych i szkolnych) oraz finalistką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów tanecznych. Tworzy projekty graficzno - muzyczne oraz karty okolicznościowe a także relacje z wydarzeń zespołowych na rzecz Małego Podlasia, które następnie publikowane są na profilu Zespołu na fb. W 2019 i 2020 roku była ambasadorem projektu „Upoluj swoją książkę” realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii CzytajPL. Interesuje się muzyką (gra na gitarze klasycznej i akustycznej), tańcem ludowym i narodowym, literaturą, plastyką, fotografią. Gratulujemy sukcesu.