accessible

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 

 25 czerwca o godzinie 9:00 miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Pani dyrektor Bożena Krzyżanowska podziękowała uczniom i nauczycielom za trud i pracę w tym wyjątkowym roku szkolnym oraz życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Następnie głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, pani Elżbieta Rogucka, która podziękowała nauczycielom za pracę, życząc całej społeczności szkolnej udanych wakacji. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk dyrekcji świadectwa z wyróżnieniem. W tym roku szkolnym świadectwa z biało czerwonym paskiem otrzymało 47 osób z klas pierwszych i drugich liceum oraz 1 osoba z Branżowej Szkoły I Stopnia.
25 czerwca był wyjątkowo ważnym dniem dla uczniów klasy III Branżowej Szkoły I Stopnia, ponieważ tego dnia oficjalnie zakończyli oni swoją naukę w naszej szkole. Po części oficjalnej klasy rozeszły się na spotkania z wychowawcami, w trakcie których pozostali uczniowie otrzymali świadectwa promujące do następnej klasy.


Ten rok szkolny był dla nas wszystkich pod wieloma względami wyjątkowy. Po jego trudach wszystkim należy się solidny odpoczynek, dlatego życzymy zdrowych, pogodnych i bezpiecznych wakacji. Bez względu na to, gdzie będziecie, życzymy ciepłej wody, wiatru w żaglach, czystych szlaków górskich, wielu pięknych chwil oraz bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu.