MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA

Dnia 11 czerwca 2018r. na hali MOSiR Siemiatycze rozegrany został finał Licealiady Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców. Uczniowie naszej szkoły zostali mistrzami województwa podlaskiego.

 

JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!!!!!

 

I stało się!!! Po raz kolejny zapisaliśmy się w historii  podlaskiej piłki ręcznej jako najlepsza drużyna województwa.

 

11 czerwca 2018r. na hali MOSIR w Siemiatyczach został rozegrany finał województwa w piłkę ręczną chłopców. Do rywalizacji stanęły cztery najlepsze drużyny w województwie: Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku, Zespół Szkół Dąbrowa Białostocka, XIV Liceum w Białymstoku i oczywiście MY Zespół Szkół w Siemiatyczach. Jako pierwsi rozegraliśmy mecz z XIV Liceum, nasi zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani i dzięki bardzo dobrej obronie i skutecznemu atakowi bez problemu pokonali zespół gości.

Został nam jeszcze jeden najważniejszy mecz i walka o złoto. Do meczu finałowego, nasza drużyna wyszła bardzo zmotywowana. Chłopcy wiedzieli ze musza dać z siebie wszystko, stanąć na wysokości zadania. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, obie drużyny wiedzą o co grają. Po przerwie i kilku uwagach nasza drużyna wyszła na prowadzenie trzy bramkowe i już nie oddała złota! Po 10 latach  Mistrzowski Puchar wrócił do Siemiatycz.

 

Skład Mistrzowskiej drużyny:

 

Jakub Szyszko, Michał Jaroszewicz, Patryk Niesterowicz, Maciej Jaworski, Błażej Stasiuk, Łukasz Daciuk, Jakub Gołubkiewicz, Gabriel Jarocki, Sylwester Kałucki, Łukasz Koc, Norbert Tarasiuk, Wiktor Daciuk.  

Trener - Cezary Kudelski