Światowy dzień bez tytoniu w naszej szkole

W dniu 31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. Ze względu na to, że szkoła w tym dniu nie pracuje, ta ważna data w kalendarzu promująca zdrowy styl życia, została przesunięta  na dni poprzedzające. W czwartek 28.05 w szkole zostały rozlepione plakaty krytykujące palenie tytoniu.  Na dużej przerwie przedstawiciele wszystkich klas pisali test sprawdzający znajomość zagadnień związanych ze skutkami palenia tytoniu. Cztery najlepsze osoby uzyskały jednakową liczbę punktów i zostały nagrodzone słodkimi prezentami. Zwycięzcy testu to: Gabriela Moczulska kl. I D, Grzegorz Krawczuk kl. I E, Justyna Abramowicz kl. I ZSZ i Łukasz Boguszewski kl. II ZSZ. W tym dniu po lekcjach odbył się także mecz siatkówki między reprezentacjami klas pierwszych i drugich. Po zaciętych pięciu setach wygrała reprezentacja drugich klas. Następnego dnia w piątek przeprowadzony został konkurs na plakat przedstawiający projekt opakowania papierosów zniechęcający do palenia. Po wnikliwych ocenach komisji konkursowej zwyciężył plakat klasy I B, drugie miejsce zajęła klasa I C i trzecie miejsce klasa I D. Organizatorem i koordynatorem akcji był Wojciech Zieleniewski. Zdjęcia w galerii.