Full Power Spirit

23 października, kolejny poniedziałek roku szkolnego, niby taki sam, a jednak wyjątkowy. Szkołę naszą odwiedził zespół Full Power Spirit. Spotkanie odbyło się w ramach programu „Znajdź pomysł na siebie”. Oprócz utworów muzycznych, które same w sobie niosły bardzo głęboką treść, lider zespołu zwracał uwagę na wartości najważniejsze w życiu człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem pojęcia wolności. Chociaż zagadnienia dotyczące człowieczeństwa są trudnym tematem do rozmów, to sposób ich przedstawienia, podawane przykłady i świadectwa sprawiły, że każdy miał szansę by choć na chwilę się zatrzymać i zastanowić nad sensem i celem swojego życia. Dziękujemy zespołowi Full Power Spirit oraz organizatorom spotkania: księdzu Arkadiuszowi i księdzu Adamowi za możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu.