Spotkanie z pisarzem i międzyszkolny etap konkursu czytelniczego

Tegoroczny bohater projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami”, w którym nasi uczniowie biorą udział, to znany pisarz, dziennikarz i autor scenariuszy filmowych. Jego powieści przetłumaczono na wiele języków, na podstawie dwóch z nich nakręcono już filmy. Z bliska Miłoszewski to młody, kreatywny, otwarty i ciekawy świata człowiek, o czym mieli okazję przekonać się uczestnicy spotkania autorskiego, które odbyło się 6 listopada 2017 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Wzięli w nim udział uczestnicy konkursu „Czy znasz twórczość Zygmunta Miłoszewskiego?” 16 listopada, również w CEN-ie, został przeprowadzony międzyszkolny etap konkursu czytelniczego. Naszą szkołę reprezentowali (tradycyjnie:) ) uczniowie klasy III C Ola Kasperuk i Dominik Borowski. Więcej...