PREZENTACJE EDUKACYJNE „UCZELNIE W POWIECIE”

22 lutego 2018r. w Zespole Szkół w Siemiatyczach odbyły się XVI PREZENTACJE EDUKACYJNE „UCZELNIE W POWIECIE”. Celem prezentacji jest zachęcenie uczniów  do podejmowania i kontynuowania nauki na poziomie wyższym. Organizatorami prezentacji był dwutygodnik "Wieści Podlaskie", Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach i Zespół Szkół w Siemiatyczach. Uczniom szkół ponadgimnazjalnych z powiatu siemiatyckiego zaprezentowały się szkoły: Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Wyższa Szkoła Inżynierii i  Zdrowia w Warszawie, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku oraz Państwowa Szkoła Wyższa im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Na zakończenie imprezy wręczono ufundowany przez Starostę Siemiatyckiego puchar za przygotowanie najciekawszej oferty edukacyjnej podczas XVI Prezentacji „Uczelnie w powiecie”.